Podziękowanie – za nami promocja książki „Targum Neofiti 1: Księga Kapłańska

Dziękujemy wszystkim Gościom, którzy tak licznie zaszczycili nas swoją obecnością na promocji trzeciego tomu Biblii Aramejskiej – Księgi Kapłańskiej. Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że nasze wydarzenie przyciągnęło takie szerokie grono zainteresowanych. Z wielką radością obserwowaliśmy, że zostały zajęte prawie wszystkie miejsca w auli Centrum Transferu Wiedzy w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim – tak wielu uczestników kolejnej już promocji napawa nas radością i potwierdza niezwykłą wartość wydawanej przez nas serii Biblia Aramejska.
Naszych Drogich Gości przywitał ks. Marek Szymański, Dyrektor Wydawnictwa „Gaudium” i przedstawił panelistów biorących udział w dyskusji: ks. dr. Mariusza Szmajdzińskiego, ks. prof. Antoniego Paciorka, ks. prof. Antoniego Troninę, ks. prof. Mirosława S. Wróbla i rabina Symchy Kellera. Powitał również wszystkich, a w szczególności bp Mieczysława Cisłę i ks. prof. Sławomira Nowosada.
Wydarzenie poprowadził prof. Sławomir Żurek, który ujął słuchaczy lekkim, swobodnym i pełnym taktownego dowcipu prowadzeniem dyskusji. Nasze Wydawnictwo obdarowało wszystkich uczestników spotkania zakładkami do książek, które będą miłą pamiątką wydarzenia. W trakcie promocji mogliśmy doświadczyć niesamowitych atrakcji, ponieważ ks. prof. Mirosław S. Wróbel przeczytał modlitwę „Zdrowaś Maryjo” po aramejsku, niewidoma chórzystka przeczytała fragment z Księgi Kapłańskiej zapisanej alfabetem Braille’a, a na koniec usłyszeliśmy śpiew rabina Syncha Kellera.
Po panelu dyskusyjnym uczestnicy uczestnicy zadawali pytania, wymieniali poglądy i dyskutowali z obecnymi naukowcami podczas drobnego poczęstunku przygotowanego w Collegium Jana Pawła II. Na stoisku naszego Wydawnictwa można było również zakupić nowy tom w promocyjnej cenie.
Ks. prof. Antoni Tronina i ks. prof. Mirosław Wróbel udzieli także wywiadów dla m.in. TVP Lublin, TV Niedziela oraz dla Radia Lublin.

Wydawnictwa „Gaudium” obdarowało autora tłumaczenia ks. prof. Antoniego Troninę oraz ks. prof. Antoniego Paciorka prezentem i kwiatami w związku z jubileuszem 50-lecia kapłaństwa. Przed wydarzeniem odbyła się w kościele akademickim KUL Msza św. w intencji obu Profeserów.

Cieszymy się i z dumą obserwujemy, że każde spotkanie promocyjne związane z Biblią Aramejską przyciąga liczne rzesze naukowców, osób świeckich związanych z kręgami biblijnymi oraz media.

Składamy również podziękowania na ręce naszych patronów – honorowych, naukowych i medialnych – za wkład w powstanie i promocję serii Biblia Aramejska.

Zapraszamy do galeri zdjęć z promocji.



PATRONAT MEDIALNY

""
""
""
""
""

PATRONAT HONOROWY

""
""

PATRONAT NAUKOWY

""

""
Scroll to Top