Informujemy, że (z uwagi na zagrożenie epidemiczne) od dnia 16 marca 2020r. do odwołania, nie będzie możliwości realizacji płatności gotówką. Prosimy o wybór płatności przelewem lub kartą płatniczą.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

1. Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej GAUDIUM.
2. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej GAUDIUM.

UZALEŻNIENIA-SEKS

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 14 dni

Opis

Książka ma na celu ukazanie czynników doprowadzających do powstania erotomanii, mechanizmu regulującego zachowania osoby uzależnionej oraz wielowymiarowe skutki utraty kontroli nad sferą seksualną. Przedstawia funkcje płciowości w życiu człowieka, ukazuje erotykę człowieka na tle uwarunkowań historycznych i kulturowych, charakteryzuje uzależnienie od seksu i pokazuje podmiotowe oraz pozapodmiotowe czynniki zwiększające ryzyko powstawania tego syndromu.  Prezentuje somatyczne, psychiczne i społeczne konsekwencje erotomanii. Obala mity i stereotypy dotyczące seksualności. Przedstawia strategie zapobiegania problemom o charakterze seksualnym, sposoby leczenia erotomanii oraz adresy instytucji, które mogą być użyteczne w profilaktyce problemów tego typu.

Ludzkie życie seksualne jest z jednej strony formą zakomunikowania partnerowi swej miłości i oddania, a z drugiej - przyjęcia miłości i oddania drugiej osoby.

Przejawy zachowań erotycznych, w których nie występują relacje osobowe, sprowadzają życie seksualne jedynie do fizjologicznego zaspokojenia potrzeb popędowych i do traktowania partnera jako przedmiotu użytkowego, służącego do osiągania przyjemności. Problem tego typu szczególnie mocno zaznacza się w zjawisku uzależnienia od seksu.

Informacje o książce
format:   105 x 165
oprawa:   miękka
strony:   233
rok wydania:   2005
ISBN:   83-89659-14-X

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl