Informujemy, że (z uwagi na zagrożenie epidemiczne) od dnia 16 marca 2020r. do odwołania, nie będzie możliwości realizacji płatności gotówką. Prosimy o wybór płatności przelewem lub kartą płatniczą.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

1. Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej GAUDIUM.
2. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej GAUDIUM.

UZALEŻNIENIA-HAZARD

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 14 dni

Opis

Celem książki jest przybliżenie czytelnikowi zagadnień związanych z hazardem, a w szczególności uzależnienia od gier losowych.

Książka wyjaśnia podstawowe pojęcia związane z hazardem, ukazuje popularność gier losowych w różnych społeczeństwach i kulturach, charakteryzuje uzależnienie od tego typu aktywności oraz przedstawia czynniki , które zwiększają ryzyko nałogowego grania, prezentuje somatyczne, psychiczne i społeczne konsekwencje nadmiernego angażowania się w hazard, przedstawia strategie zapobiegania uzależnieniu oraz oraz formy pomocy dla nałogowych graczy. Na końcu zajmuje się błędnymi przekonaniami dotyczącymi gier losowych.

Informacje o książce
format:   105 x 165
oprawa:   miękka
strony:   240
rok wydania:   2005
ISBN:   83-89659-31-X

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl