Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej GAUDIUM w celu otrzymywania informacji handlowych i marketingowych.
2. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej GAUDIUM.

PAWEŁ VI. MISTRZ DUCHOWY

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 14 dni
Cena: 27,50 zł 27.50
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Błogosławiony Paweł VI to papież szczególnego przełomu w Kościele. Jako następca świętego Jana XXIII zakończył Sobór Watykański II i podjął się dzieła aggioramento, aktualizując dzieło otwarcia się Kościoła na współczesny świat. Książka o. Patrice Mahieu ze wstępem Daniela Ange’a umożliwia poznanie głębi duchowości Pawła VI i jest zaproszeniem do podjęcia wędrówki osobliwej wiary. To zaproszenie do odkrycia Boga w świecie, w Kościele, w człowieku i we własnym sercu, tak jak czynił to błogosławiony papież, i co stało się również perspektywą soborowego doświadczenia całego Kościoła. Przewodnikiem w tej wędrówce wiary jest oczywiście Paweł VI. Nawiązuje on z Czytelnikiem swoisty dialog. Mówi poprzez słowa audiencji, homilii, prywatnych listów i oficjalnych dokumentów papieskich. Tym samym zachęca nas do dania odpowiedzi Bogu i otwarcia się na żywe doświadczenie spotkania z Nim. To wyjście ku Bogu i zgoda na to, co On nam w darze swojej łaski ofiarowuje. 

 

 PATRONAT MEDIALNY

                                                                                                                      

Dane techniczne

format: 130 x 190
oprawa: miękka
strony: 280
rok wydania: Lublin 2015
ISBN: 9788375482331
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl