Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

1. Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej GAUDIUM.
2. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej GAUDIUM.

ODRODZENI PRZEZ OGIEŃ

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 14 dni
Cena: 35,00 zł 35.00
ilość szt.

Opis

Świadectwo ocalonych z zamachu 11 września 2001

"Odrodzeni przez ogień to opowieść o odwadze, oddaniu, wzrastaniu i wierze. To książka niezwykle potrzebna, by wierzyć, mieć zaufanie konieczne do przetrwania oraz siłę, która jest fundamentem wielkich poczynań ludzkich".

Emerytowany generał Eric K. Shinseki i pani Patty Shinseki

 

"To jedna z tych książek, od których nie można się oderwać. Porywająca lektura! Brian i Mel Birdwellowie są autentyczni. Dwoje ludzi odrodzonych przez niewyobrażalne cierpienie. Dzięki książce Odrodzeni przez ogień twoja wiara stanie się silniejsza. Będziesz się z nimi śmiał i płakał. Pokochasz tę książkę i Birdwellów tak jak ja!".

Dennis Rainey, prezes Familylife

 

"Odważna, szczera, fascynująca opowieść. Pokazuje, jak wyglądają prawdziwa wiara oraz odwaga w obliczu ognia, w obliczu niewyobrażalnych zdarzeń. Pokazuje nam również dokładny obraz tego, co tak naprawdę liczy się w codziennym życiu".

Ellen Vaughn, była wiceprezes Executive Communications for Prison Fellowship oraz autorka książek The strand (Pasmo) oraz Gideon's Torch (Pochodnia Gedeona), której współautorem jest Charles Colson

 

"Dawno temu George Washington powiedział: 'Wartość charakteru człowieka mierzy się przez próby nieszczęścia'. 11 września większość Amerykanów była świadkiem ataków terrorystycznych -byli obserwatorami. Natomiast Birdwellowie byli uczestnikami tej tragedii. Ta inspirująca, prawdziwa historia pokazuje, że atak terrorystyczny na Pentagon nie obudził, ale raczej ujawnił charakter Birdwellów".

David Barton, założyciel i prezes Wallbuilders, Krajowej Organizacji Prorodzinnej

Informacje o książce
format:   140 x 200
oprawa:   miękka
strony:   304
rok wydania:   2011
ISBN:   9788375480825

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl