Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej GAUDIUM w celu otrzymywania informacji handlowych i marketingowych.
2. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej GAUDIUM.

MEDYTACJE O DEKALOGU

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 14 dni
Cena: 27,00 zł 27.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Jest to pierwsza publikacja z serii Medytacje o... Autor ks. Lucjana Szubartowskiego zaprasza Czytelnika do medytacji i poznawania sensów kryjących się w prostych formułach przykazań.

Książka zawiera rozważania na temat Dekalogu. Jest to pierwsza publikacja z serii Medytacje o... Autor ks. Lucjana Szubartowskiego zaprasza Czytelnika do medytacji i poznawania sensów kryjących się w prostych formułach przykazań. Krok po kroku odsłania przed nami zamysł Miłości Bożej ojawionej w Dekalogu. Obrazowe przykłady, proste, konkretne pytania, przkazane Czytelnikowi w zrozumiały i lekki sposób, skłaniają go do refleksji nad własnym życiem. Medytacje o Dekalogu to doskonała lektura duchowa dla każdego - dla tego, kto dopiero poznaje Boga i jego przykazania, i dla tego, kto od lat kroczy Jego drogą.

Dane techniczne

format: 135 x 205
oprawa: MIĘKKA
strony: 224
rok wydania: 2008
ISBN: 9788375480160

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl