Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

1. Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej GAUDIUM.
2. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej GAUDIUM.

ŁASKA DROGI

Łaska drogi.jpg
  • promocja
Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 14 dni
Cena: 5,00 zł 25,90 zł 5.00
ilość szt.

Opis

Zwykła droga materialna jest nie tylko jakimś jakby święto-mikołajowym darem ludzi dla Ciebie, ale także naturalnym darem Bożym, łaską Boga, tak konieczną dla życia.

Ludzie radośnie korzystają z tych darów. Im bardziej refleksyjnie popatrzymy na fenomen drogi, tym więcej dostrzegamy w niej niezwykłości, komunijności co do ludzi i rzeczy rysów przyjaźni. Człowiek wie, co to jest droga. Ale gdy go prosisz, żeby ją dokładnie określił, często nie potrafi tego zrobić. Jest droga uciążliwa, mozolna, trudna i jest droga swojska, łatwa, przyjazna; i czarująca jak miłość. I w pewnym momencie spostrzegamy, że taka zwykła droga materialna jest nie tylko jakimś jakby święto-mikołajowm darem ludzi dla Ciebie, ale także naturalnym darem Bożym, łaską Boga, tak konieczną dla życia. Ludzie radośnie korzystają z tych darów. Czasami ma się wrażenie, że na drogach ludzi jest więcej niż w domach. Ludzie idą ciągle drogami i jakby sami są drogami. Im bardziej refleksyjnie popatrzymy na fenomen drogi, tym więcej dostrzegamy w niej niezwykłości, komunijności co do ludzi i rzeczy rysów przyjaźni. Czasami może się wydawać, że to nie Ty idziesz drogą, lecz ona przychodzi do Ciebie i ścieli Ci się pod nogi jak kobierzec do lepszego świata. [...]

Informacje o książce
format:   130 x 200
oprawa:   miękka
strony:   291
rok wydania:   2009
ISBN:   9788375480801

Opinie o produkcie (1)

24 marca 2020

Świetna książka! Nie tylko dla księży

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl