Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

1. Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej GAUDIUM.
2. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej GAUDIUM.

KAROL WOJTYŁA. ELEMANTARZ ETYCZNY.

Dostępność: mała ilość
Cena: 20,00 zł 20.00
ilość szt.

Dane techniczne

format: 150 X150
oprawa: MIĘKKA
strony: 88
rok wydania: 2018
ISBN: 9788378250494

Opis

Elementarz etyczny Karola Wojtyły to podstawowy wykład etyki Wojtyły. Pierwotnie tekst Elementarza był publikowany na łamach Tygodnika Powszechnego w latach 50.I mimo upływu już prawie 70 lat jest on ciągle ważny. Ułożone w dwadzieścia zagadnień, podejmują podstawowe problemy, które w formie pytań zadaje sobie, każdy  człowiek. Odpowiedzi na nie warunkuje prawidłowość relacji międzyludzkich o których mówi etyka. Tak jak jest rozumiana przez Karola Wojtyłę stanowi ona busolę określającą poruszanie się człowieka, nie tylko wierzącego, ale każdego w świecie. Aktualność Elementarza etycznego Karola Wojtyły, jest widoczna szczególnie dzisiaj w czasach rozchwiania norm moralnych i niepewności. To właśnie normy moralności regulujące odniesienie do drugiego i ich zasadność mogą w dużym stopniu ułatwić nam funkcjonowanie. Jednak, aby je znać, należy się z nimi zapoznać.
Tekst wzbogacają fotografie autorstwa Henryka Kuś, odnoszące się do polskiej drogi Papieża od Wadowic do Lublina.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl