Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej GAUDIUM w celu otrzymywania informacji handlowych i marketingowych.
2. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej GAUDIUM.

JULIUSZ DINDER 1830-1890. ABP GNIEŹNIEŃSKI I POZNAŃSKI...

Dinder_okladka-1.jpg
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 69,90 zł 69.90
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Z recenzji ks. prof. UAM dr
Recenzowana praca naukowa ks. Roberta Romualda Kufla pt. ,,Juliusz Dinder, 1830-1890, arcybiskup gnieźnieński i poznański, Niemiec na stolicy prymasów Polski”, jest rzetelną syntezą wszystkich dotychczasowych badań i opracowań naukowych dotyczących osoby i całej działalności arcybiskupa Juliusza Dindera na Stolicy prymasowskiej w Gnieźnie i Poznaniu. Praca naukowa ks. R. Kufla prezentująca postać i działalność abpa gnieźnieńskiego i poznańskiego Juliusza Dindera, z bardzo dobrym warsztatem naukowym, bogatą bibliografią, indeksem osób, tłumaczeniami oraz obfitym aneksem zawierającym dokumenty dotyczycące abpa Dindera [...] powinna się znaleźć we wszystkich placówkach historycznych w kraju i na emigracji. Powinna być obowiązkową lekturą, zwłaszcza dziś, kiedy żyjemy w powojennej Unii Europejskiej (niestety, poza Królewcem-Kaliningradem). Ukazuje bowiem możliwość i konieczność wspólnego działania dla dobra człowieka, niezależnie od przynależności państwowej.

Dane techniczne

format: 160 x 230
oprawa: MIĘKKA
strony: 518
rok wydania: LUBLIN 2023
ISBN: 9788375483550

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl