Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej GAUDIUM w celu otrzymywania informacji handlowych i marketingowych.
2. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej GAUDIUM.

JULIAŃSKI KALENDARZ MARYJNY 2021

Dostępność: brak towaru
Cena: 5,70 zł 5.70
ilość szt.

Dane techniczne

format: 288 x 204
oprawa: Broszurowa
strony: 24
rok wydania: Lublin 2020
ISBN: ISSN 27194531

Opis

W Kalendarzu Maryjnym na 2021 r. obok krótkich myśli papieży: Pawła VI, Jana Pawła II, Benedykta XVI i Franciszka, pochodzących z oficjalnych dokumentów, zamieściliśmy wizerunki Matki Bożej wywodzące się z różnych kręgów kulturowo-społecznych. Często są one odległe od europejskiego centrum chrześcijaństwa, którym jest Rzym, ale ukazują Maryję jako Matkę Zbawiciela bliską konkretnemu człowiekowi. Wizerunki Matki Bożej są obrazami, które pani Teresa Szczuka namalowała na wzór oryginałów znajdujących się daleko poza granicami Polski, a nawet Europy. Kalendarium ma bardzo czytelną szatę graficzną. Wyraźnie są zaznaczone uroczystości, święta i wspomnienia liturgiczne oraz dni wolne od pracy. W modlitewnym rozważaniu słowa Bożego w niedziele, uroczystości i święta pomogą sigla biblijne, a w odmawianiu brewiarza – numery tygodni obowiązujących w danym czasie w liturgii godzin. Ponadto wyróżnione są pierwsze piątki i soboty miesiąca oraz dni, w których obowiązuje post.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl