Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej GAUDIUM w celu otrzymywania informacji handlowych i marketingowych.
2. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej GAUDIUM.

EBOOK SACRUM I PROFANUM

Dostępność: brak towaru
Cena: 16,30 zł 16.30
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Zakup e-booka jest możliwy tylko za pośrednictwem platformy Legimi oraz platformy Ebookpoint. 

Prosimy o kliknięcie w link:

https://www.legimi.pl/ebook-sacrum-i-profanum-felietony-2013-2017-alfred-marek-wierzbicki,b1171506.html

https://ebookpoint.pl/ksiazki/sacrum-i-profanum-felietony-2013-2017-alfred-marek-wierzbicki,e_3twd.htm

 

Publikacja także w wersji papierowej :

https://gaudium.pl/pl/p/SACRUM-I-PROFANUM/4410

 

Książka jest zbiorem 48 felietonów pisanych z miesiąca na miesiąc w latach 2013–2017. Wybitny filozof, publicysta i poeta ks. Alfred Marek Wierzbicki zaprasza czytelników do świata swojego odczuwania i własnych przemyśleń. Otwarcie dzieli się swoimi poglądami. Unika moralizowania i nie boi się protestować wobec spraw niepokojących. Pisze z głębi serca, bo jak sam zauważa: „Subiektywność i zaangażowanie są skrzydłami felietonisty”. Wnikliwe i precyzyjne pióro felietonisty dotyka zagadnień związanych z Kościołem, judaizmem, pamięcią o Żydach, uchodźcami. Zachęca do wyjścia z gorsetu schematów ograniczających myślenie. Poszerza perspektywę patrzenia na Lublin jako europejskie miasto kultury. I właśnie ten klimat Lublina, europejskiego miasta kultury, przenika książkę ks. Wierzbickiego. Szerokość horyzontów Autora sprawia, te miniatury publicystyczne nabierają ponadczasowej wartości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl