Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej GAUDIUM w celu otrzymywania informacji handlowych i marketingowych.
2. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej GAUDIUM.

EBOOK METODYK SP 5 BÓG POSZUKUJE CZŁOWIEKA

Dostępność: brak towaru
Cena: 48,00 zł 48.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Zakup e-booka jest możliwy tylko za pośrednictwem platformy Legimi oraz platformy Ebookpoint. 

Prosimy o kliknięcie w link:

 

https://www.legimi.pl/ebook-bog-poszukuje-czlowieka-poradnik-metodyczny-5-szp-red-ks-waldemar-janiga,b646315.html

https://ebookpoint.pl/ksiazki/metodyk-sp-5-bog-poszukuje-czlowieka-ks-w-janiga,e_3kgg.htm

 

Poradnik metodyczny do nauczania religii rzymskokatolickiej według podręcznika nr AZ-21-01/18-LU-2/20, zgodnego z programem nauczania nr AZ-2-01/18

 Bóg poszukuje człowieka. Poradnik metodyczny dla V klasy szkoły podstawowej stanowi część serii poradników metodycznych pt. "Z Bogiem przez życie" przygotowanych przez grono specjalistów w zakresie katechetyki, związanych ze środowiskiem akademickim Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Poradnik zawiera przejrzyste konspekty jednostek lekcyjnych, w których wykorzystano wiele metod i materiałów dynamizujących przebieg katechezy i angażujących uczniów. Logiczna i przejrzysta struktura lekcji pomoże katechetom w sprawnym prowadzeniu lekcji, a uczniom w szybkim i skutecznym przyswajaniu treści.

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl