Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej GAUDIUM w celu otrzymywania informacji handlowych i marketingowych.
2. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej GAUDIUM.

CO JEZUS WIDZIAŁ Z KRZYŻA

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 14 dni
Cena: 14,00 zł 14.00
ilość szt.

Dane techniczne

format: 165 x 115
oprawa: MIĘKKA
strony: 189
rok wydania: 2003
ISBN: 8388615696

Opis

Rozważania są zaproszeniem, aby dołączając do Maryi i Jana, wejść na plac egzekucji, stanąć pod krzyżem, zapatrzyć się w Jezusa, który do końca umiłował. Podjąć wysiłek zrozumienia Jego Męki.

Podejdź w duchu niezależnie od tego jaki jesteś, święty czy grzeszny i stań blisko Skazańca z rękami związanymi na drzewie. Krzyż jest najmądrzejszą księgą świata. Ci którzy jej nie znają, pozostają ignorantami, choćby znali wszystko inne. Prawdziwymi mędrcami świata są ci, którzy radzą się jej, pogłębiają ją.

Krzyż jest księgą ksiąg. Mówi kim jest Bóg. Jednak nie jest to czytelne dla wszystkich. Krzyż, a z nim śmierć okrutna i przerażająca, będąc dla niektórych niezrozumiałym językiem Boga, oburzał i gorszył ludzi przez wieki. Bywa, że rodzi bunt. Wielu poszukujących, wątpiących, a nawet wierzących nie rozumie go. Św. Paweł zapisał ciągle aktualne, chociaż nie zawsze rozumiane słowa: "głosimy Chrystusa ukrzyżowanego, który jest zgorszeniem dla Żydów, a głupstwem dla pogan, dla tych zaś którzy są powołani - Chrystusem, mocą Bożą i mądrością Bożą" (1 Kor 1,22-24).

Jezus przytwierdzony do krzyża dla jednych jest światem pogardy, hańby i odrzucenia, dla drugich znakiem nadziei i miłości.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl