Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej GAUDIUM w celu otrzymywania informacji handlowych i marketingowych.
2. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej GAUDIUM.

BIBLIJNE TAJEMNICE RÓŻAŃCA

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 14 dni
Cena: 27,00 zł 27.00
ilość szt.

Dane techniczne

format: 195 x 135
oprawa: twarda
strony: 144
rok wydania: 2013
ISBN: 9788375481525

Opis

Nowa książka ks. prof. Mirosława S. Wróbla pt. Biblijne tajemnice różańca stanowi poetycką i modlitewną zadumę nad poszczególnymi tajemnicami różańca. Każda z tajemnic zostaje głęboko osadzona w tekście Pisma Świętego opisującego wydarzenia z życia Jezusa i Maryi. Autor ubogaca poszczególne tajemnice słowem poetyckim i rozważaniem, co pozwala zanurzonemu w tekście czytelnikowi sercem i umysłem doświadczać zbawczego działania Boga w życiu człowieka. Słowu towarzyszą także piękne ilustracje Ziemi Świętej przedstawiające miejsca rozgrywających się wydarzeń. W ten sposób umysł i wiara czytelnika karmiona jest żywym słowem i obrazem. Książka ta niewątpliwie będzie przez czytelników wielokrotnie otwierana i stanie się dla nich wielką pomocą w rozważaniu modlitwy różańcowej w aspekcie biblijnym i w blasku Ziemi Świętej – Piątej Ewangelii.

"Różaniec nie jest tylko modlitwą ludzkich warg. To także i przede wszystkim kontemplacja najważniejszych tajemnic naszego odkupienia, dokonanego przez Jezusa Chrystusa. To streszczenie całej Ewangelii, Dobrej Nowiny o zbawieniu. Z Matką naszego Pana wspominamy wydarzenia, które ciągle są aktualne i dotykają egzystencjalnie każdego z nas. Razem z Maryją upodabniamy się do Chrystusa, uczymy się od Niej wiary i miłości do Niego i tak jak Ona pragniemy nieść Go światu.

Z wdzięcznością i radością przyjmujemy rozważania tajemnic różańcowych przygotowane przez profesora Pisma Świętego w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II, ks. Mirosława Stanisława Wróbla pt. Biblijne tajemnice różańca."

fragm. Wstępu, abp Stanisław Budzik

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl