Promocja książki "Czas i dźwięk. Spotkania z Andrzejem Nikodemowiczem" - podziękowanie
Promocji książki Czas i dźwięk na KUL
Dziękujemy wszystkim gościom za udział w spotkaniu promocyjnym poświęconym książce Czas i dźwięk. Spotkania z Andrzejem Nikodemowiczem.
 
Promocja książki odbyła się na KUL-u w ramach KULowskich Spotkań Literackich. Gościem specjalnym była Pani Teresa Księska-Falger – pianistka, popularyzatorka muzyki, autorka wielu felietonów i recenzji muzycznych oraz redaktorka książki Czas i dźwięk. Spotkania z Andrzejem Nikodemowiczem. Gospodarzem spotkania był rektor KUL, ks. prof. dr hab. Antoni Dębiński. Swoją obecnością zaszczycił nas także Pan Tomasz Rakowski – zastępca dyrektora Kancelarii Prezydenta Miasta Lublina do spraw marketingu. Przybyłych gości przywitała Pani dr hab. Małgorzata Nowak-Barcińska. Spotkanie poprowadziła Pani dr hab. Agata Seweryn. Uczestnicy promocji mieli okazję posłuchać muzyki prof. Andrzeja Nikodemowicza oraz obejrzeć prezentację multimedialną zawierającą fotografie z życia Kompozytora. Po spotkaniu Pani Teresa Księska-Falger podpisywała książkę, którą można było nabyć w promocyjnej cenie.
 
Cieszymy się, że publikacja wzbudziła żywe zainteresowanie. To pierwsze spotkanie poświęcone książce o Andrzeju Nikodemowiczu, także cenionym profesorze Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, było niezwykle interesujące i ważne dla społeczności Uniwersytetu i naszego miasta, które na 37 lat stało się drugim domem Kompozytora.
 
 
Zapraszamy również do obejrzenia filmu z promocji, który prezentujemy Państwu dzięki uprzejmości Pana Zenona Krawczyka.

 

 
 

Prezydent Miasta Lublin Program 2 Polskiego Radia TVP3 Lublin Katolicka Agencja Informacyjna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl