PRACA

Operator CTP
ze znajomością zagadnień z zakresu wsparcia IT

Miejsce pracy: Lublin

 Obowiązki:

  • sprawdzanie poprawności plików do druku offsetowego;
  • wykonywanie impozycji;
  • wykonywanie wydruków kontrolnych (proof);
  • koordynowanie kolejności i przebiegu zleceń do druku;
  • obsługa naświetlarki CTP;
  • nadzór nad sprzętem komputerowym i biurowym stanowiącym wyposażenie Wydawnictwa – utrzymywanie sprawności, konserwacja, instalacja właściwego oprogramowania;
  • nadzór nad przestrzeganiem przez pracowników polityki bezpieczeństwa firmy w zakresie prawidłowego funkcjonowania i zabezpieczenia systemów informatycznych.

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie najlepiej techniczne;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość procesów technologicznych w drukarni i introligatorni;
  • znajomość zasad przygotowywania pliku do druku offsetowego;
  • znajomość zasad wykonywania impozycji;
  • doświadczenie w zakresie obsługi naświetlarki CTP;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym;
  • znajomość zagadnień z zakresu wparcia IT;
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • umiejętność pracy w zespole.

 Oferujemy:

  • ciekawą, dynamiczną pracę pełną wyzwań;
  • możliwość rozwijania własnych kompetencji poprzez realizację interesujących projektów;
  • miłą atmosferę w gronie zaangażowanych ludzi;
  • nieodzowne narzędzia pracy.

CV prosimy wysyłać na adres mailowy: kadry@gaudium.pl
do dnia 10 stycznia 2018 r.

Do przesłanych aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl