Podręczniki

Seria podręczników do nauki religii "Z Bogiem na ludzkich drogach" prezentuje treści katechizmu Kościoła katolickiego w zupełnie nowej formie. Jej atutami są barwne, starannie dobrane ilustracje oraz ciekawe, twórcze zadania, zachęcające młodszych chrześcijan do otwarcia się na przygodę duchową z Jezusem.

Podręczniki i zestawy ćwiczeniowe dla uczniów (karty pracy na cały rok szkolny), metodyki dla nauczycieli, z bardzo szczegółowymi i przejrzystymi konspektami katechez oraz planami pracy wsparte są pomocami multimedialnymi w postaci m.in.: filmów, teledysków, prezentacji, map cyfrowych.

Oprogramowanie do tablic interaktywnych, elektroniczna wersja podręczników w formie multibooków i dodatkowe katechezy stanowią integralną część tej nowoczesnej serii.

Treści zawarte w podręcznikach konsultowano z przedszkolakami i uczniami, dlatego są one dostosowane do wieku odbiorców. Na bieżąco uzupełnia się je o uwagi katechetów i rodziców, o ile są merytorycznie uzasadnione.

Karty pracy dla młodszych dzieci zawierają szereg udogodnień, m.in. kolorowe naklejki.

W sezonie podręcznikowym Wydawnictwo organizuje promocje sprzedażowe dla swoich Klientów. Ponadto prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową, oferując swoim Odbiorcom korzystne warunki handlowe.

Elastyczne i sprawne działania Wydawnictwa Gaudium jako producenta i dystrybutora podręczników sprawiają, że nasza seria cieszy się rosnącym zainteresowaniem wśród potencjalnych nabywców.

Więcej informacji można znaleźć na stronach www.gaudium.pl i www.kulkat.pl

 

 

 

 

 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl