KONTAKT
Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej GAUDIUM
ul. Ogrodowa 12
20-075 Lublin
 
Dyrektor Naczelny Wydawnictwa
ks. dr Marek Szymański
tel. 81 442 19 12
marek.szymanski@gaudium.pl
 
Sekretariat
tel. 81 442 19 10
sekretariat@gaudium.pl
 
Księgarnia
tel. 81 442 19 00 w.100 lub 158
ksiegarnia@gaudium.pl
 
Drukarnia
tel. 81 442 19 19
drukarnia@gaudium.pl

 

NIP: 712-24-35-168
BNP Paribas, nr konta bankowego: 75 1600 1101 1846 4411 0000 0001

 

Wydawnictwo
Księgarnia
Drukarnia

Wicedyrektor
ds. Wydawniczych
ks. Rafał Olchawski

w godz. 8.00 - 16.00

tel. 81 442 19 09
kom. 794 930 033
rafal.olchawski@gaudium.pl

Dział Sprzedaży
Marzena Miedzińska
Elżbieta Kucharczyk

w godz. 9.00 - 17.00 (pon. - pt.)

wrzesień w godz. 9.00 - 14.00 (sobota)
tel. 81 442 19 00 w.100 lub 158
ksiegarnia@gaudium.pl

Manager Produkcji
Agnieszka Grądek
tel. 81 442 19 18
kom. 793 830 971
agnieszka.gradek@gaudium.pl

 Sekretariat
Redaktor Wydawniczy
Agnieszka Mańko
w godz. 8.00 - 16.00
tel. 81 442 19 10
fax 81 442 19 16
sekretariat@gaudium.pl
wydawnictwo@gaudium.pl
Kierownik Działu Sprzedaży
Anna Monczka
w godz. 8.00 - 16.00
kom. 793 830 657
anna.monczka@gaudium.pl
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Magdalena Kułaj
w godz. 7.00 - 15.00
tel. 81 442 19 19
drukarnia@gaudium.pl
Dział Marketingu
Specjalista ds. Marketingu
Marzena Kosmala
w godz. 8.00 - 16.00
tel. 81 442 19 13
kom. 793 930 790
marzena.kosmala@gaudium.pl
Specjalista ds. Sprzedaży
Łukasz Błasiński
w godz. 7.00 - 15.00
tel. 81 442 19 14
kom. 793 830 970
lukasz.blasinski@gaudium.pl
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Marzena Mirosław
w godz. 8.00 - 16.00
tel. 81 441 88 55
kom. 793 830 656
marzena.miroslaw@gaudium.pl
Dział Marketingu
Specjalista ds. Komunikacji Marketingowej
Krzysztof Baj
w godz. 8.00 - 16.00
tel. 81 442 19 13
krzysztof.baj@gaudium.pl
Specjalista ds. Sprzedaży
Jarek Purtak
w godz. 8.00 - 16.00
tel.81 442 19 14
kom. 794 930 720
jarek.purtak@gaudium.pl
Operator DTP
Hanna Fijołek
w godz. 7.00 - 15.00
tel. 81 441 88 51
hanna.fijolek@gaudium.pl
Księgowość
Główna Księgowa
Barbara Wilczyńska
tel. 81 442 19 02
ksiegowosc@gaudium.pl
  Grafik Komputerowy
Krystyna Dziadczyk
w godz. 7.00 - 15.00
tel. 81 441 88 50
krystyna.dziadczyk@gaudium.pl
Księgowa
Monika Kuchler
tel. 81 442 19 02
ksiegowosc@gaudium.pl
 
Grafik Komputerowy
Zofia Jedynak
w godz. 7.00 - 15.00
tel. 81 442 19 15
zofia.jedynak@gaudium.pl
Kadry
Specjalista ds. Płac i Kadr
Aneta Łukaszczyk
w godz. 8.30 - 15.30
tel. 81 442 19 03
kadry@gaudium.pl


Operator Drukujących Maszyn Cyfrowych
Marek Mróz
w godz. 8.00 - 16.00
te. 81 441 88 57
marek.mroz@gaudium.pl
Administracja
Specjalista ds. Administracji i Logistyki
Łukasz Wiśniewski
w godz. 7.00 - 15.00
tel. 81 442 19 11
kom. 794 930 020
lukasz.wisniewski@gaudium.pl
  Specjalista ds. Obsługi Web to Print i  CTP
Juliusz Supryn
tel. 81 442 19 11
ctp@gaudium.pl
juliusz.supryn@gaudium.pl
Archiwum
Mariola Kaca-Błasińska
w godz. 7.00 - 15.00
tel. 81 442 19 10
mariola.kaca-blasinska@gaudium.pl
  Specjalista ds. Obsługi Web to Print i  CTP
Anna Samoń

tel. 81 442 19 11
ctp@gaudium.pl
Redaktor Wydawniczy
s. Maryla Koper
w godz. 7.30 - 16.00
tel. 81 441 88 52
maryla.koper@gaudium.pl
   
Redaktor Wydawniczy
Magdalena Cichocka
w godz. 8.00 - 16.00


 
Redaktor Wydawniczy
Agnieszka Łagowska
w godz. 7.30 - 15.30
tel. 81 442 19 17
redakcja@gaudium.pl
   
Redaktor Wydawniczy
Magdalena Ryszkowska
w godz. 7.30 - 15.30
tel. 81 441 88 56
magdalena.ryszkowska@gaudium.pl
   

 

 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl